ОРГАНИЗАТОР


 

МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ

НСК Олимпийский

 

 


ГЕНЕРАЛЬНЫЙ СПОНСОР

«А дети играют с шарами, шары улыбаются им…».

Голова наглядової ради ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» Володимир Анатолійович Почеп та в.о.генерального директора Артем Васильович Кузьменко завітали на свято до малюків Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини.
 
Черговий благодійний візит представників єдиного виробника дитячих молочних сумішей на території України співпав зі святкуванням Дня захисту дітей. Керівники комбінату привезли дітлахам  багатий асортимент дитячого харчування у вигляді каш «Малишка», сухих молочних сумішей «Малиш» та «Малютка», сухе молоко з вітаміном С і вершкове масло «Хорол».
 
Цей сонячний, вже по-справжньому літній день зібрав у стінах закладу велику команду благодійників. Окрім Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів на свято завітали  депутат Полтавської ОДА Володимир Вікторович Онищенко,   депутат Автозаводського району м. Кременчука Володимир Миколайович Коваленко, представник Колісного заводу Володимир Ілліч Коваленко,  голова правління ПАТ «Кременчукм’ясо» Ірина Анатоліївна Дроздова,  голова Крюківського райвиконкому м. Кременчука  Віктор Олександрович Братченко , директор ПП «Суворов» Ігор Вікторович Суворов, заступником голови Хорольської районної державної адміністрації Ірина Олександрівна Штейнберг  та заступник голови районної ради Тетяна Петрівна Качаненко.
Головний лікар будинку дитини Лідія Василівна Пересунько з щирою посмішкою радо зустрічала гостей на подвір’ї свого закладу. До концертної програми усі запрошені мали змогу познайомитись, хто не знайомий, поділитись цікавими новинами та обговорити поточні проблеми. Не останнє місце в обговоренні займав і ландшафтний дизайн будинку: водоспади, клумби, гарні квіти, саморобні гірлянди просто на деревах та багато такого, що змушує затримати на собі швидкоплинний погляд. Кожного візиту щось новеньке. Не змінний лише почерк авторів: золоті руки, нестандартні ідеї та велике,добре серце.  Одним словом – професіонали.
 
Вдосталь поговоривши та оглянувши територію гості , за запрошенням Лідії Василівни, направились до актової зали, де на них чекали малюки, які із щирими дитячими усмішками та веселими оченятами тягнули свої рученята для привітання. Такі справжні емоції, мабуть, притаманні лише дітлахам. Зайшовши до зали, всі присутні потрапили до казкового дійства. За головних дійових осіб були Маша та ведмідь з відомого однойменного мультфільму. Протягом усього концерту зала переповнювалась найкращими, що тільки є на цьому світі, справжніми, добрими емоціями. Лунали пісні у виконанні малюків та вихователів, запальні веселі таночки, у яких кружляла дітвора, віршики від найсміливіших та навіть фокуси від ведучих, що неабияк повеселили крихіток закладу.
 
Особливо розчулила присутніх пісенька гурту Барбарики під назвою «Не уроните шарик», яку на прощання виконували дітки:
«А дети играют шарами,
Шары улыбаются им.
И взрослые дяди тоже играют
Шариком земным.
А дети о чем-то мечтают,
Мечты машут им с высоты.
Вы, взрослые дяди, только, играя,
Не разбейте детские мечты...», - скільки сенсу у цих словах, а тим більше, коли чуєш їх з вуст малечі.
 
На останок, Лідія Василівна подякувала усім гостям за їх допомогу, за піклування про діток, за турботу, бажання та час допомогти. Після теплих слів вдячності від головного лікаря дитячого будинку, гості мали змогу за власним бажанням отримати слово.
 
«У цьому закладі знаходяться дітки, які потребують нашої допомоги, саме тому ми всі зараз присутні у цій залі. Я чудово пам’ятаю наш перший візит до будинку малютки. Всі представники нашого комбінату були не лише приємно вражені, а й надзвичайно горді за нашу націю, нашу область, наших небайдужих людей. Незабутнім залишився минулий виступ дітлахів. А сьогодні до приємних спогадів додався ще один. Наразі у цій залі присутні дві категорії  людей: ті люди, що можуть  чимось допомогти, і ті люди, які кожен день займаються з цими чудовими дітками, за якими ми всі з таким захватом спостерігали. Дай Бог, що у Вас не вичерпалась можливість продовжувати й надалі бути родиною малюкам Вашого будинку, а у нас, в свою чергу, можливість допомагати. Чесно кажучи, приїжджаючи сюди, дивлячись навколо відпочиваєш і душою, і серцем.  Відчуваєш себе на острівці благополуччя і  якось приємніше на душі стає. Дякую Вам!», - поділився своїми враженнями голова наглядової ради хорольського підприємства  Володимир Анатолійович Почеп.
 
Виразив бажання взяти слово й в.о.генерального директора підприємства Артем Васильович Кузьменко: «Перш за все хочу подякувати Вам за гостинність. Так склалося, що я Вашому закладі вперше. Багато цікавого почув від Володимира Анатолійовича після його візиту, переглядав фотографії, але, нажаль, не було змоги приїхати. Сьогодні я тут і дивлячись на це все я розумію його захват. Діти - наше майбутнє і для них, для допомоги їм, ми і працюємо. Від імені нашого колективу я обіцяю, що ми будемо працювати ще краще, щоб  створити для них гарне майбутнє. Я згадую свої студентські роки, в той час я був одним із організаторів соціального проекту «Право на майбутнє». Ми об’їздили багато дитячих будинків в Київській області та не бачили жодного, який був би  схожим на Ваш. Насправді, працювати у закладі Вашого типу – дуже тяжка робота, тяжка перш за все морально. Адже доля кожного малюка проходить через Ваше велике серце. Кожного дня треба думати і піклуватися про них, жити ними аби вони були такими усміхненими, щирими та відкритими, якими ми їх бачимо. Дуже велика вдячність Вашому колективу – людям з великої лiтери».
 
На згадку про цей передсвятковий день за календарем, та по справжньому святковий день у стінах Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини, делегація гостей на чолі з керівником закладу зафіксували його не лише у своїй пам’яті, а й на спільній фотографії.

 

 
 
 
 


 

ПАРТНЕРЫ: